Softshelcrab

softshelcrab
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 95% The Witcher (2019) - Rated 23 Dec 2019
78 69% Perfect Blue (1998) - Rated 11 Nov 2018
73 50% Baby Driver (2017) - Rated 19 Aug 2018
70 42% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 19 Aug 2018
74 56% Run Lola Run (1998) - Rated 19 Aug 2018
50 11% Ant-Man (2015) - Rated 19 Aug 2018
65 29% The Avengers (2012) - Rated 19 Aug 2018
78 69% Die Hard (1988) - Rated 21 Jan 2018
23 3% Kika (1993) - Rated 21 Jan 2018
70 42% Snatch (2000) - Rated 21 Jan 2018