Soloman212

soloman212
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 94% V for Vendetta (2006) - Rated 13 Dec 2013
80 26% Shrek 2 (2004) - Rated 13 Dec 2013
97 91% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 13 Dec 2013
97 91% Hot Fuzz (2007) - Rated 13 Dec 2013
90 51% Jumanji (1995) - Rated 13 Dec 2013
70 14% Step Brothers (2008) - Rated 13 Dec 2013
92 63% Moon (2009) - Rated 13 Dec 2013
95 78% District 9 (2009) - Rated 13 Dec 2013
75 18% Troy (2004) - Rated 13 Dec 2013
80 26% 101 Dalmatians (1961) - Rated 13 Dec 2013