Soma

soma
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 22 Feb 2015
86 90% Her (2013) - Rated 17 Feb 2015
92 97% Tokyo Sonata (2008) - Rated 10 Feb 2015
78 53% A Bug's Life (1998) - Rated 10 Feb 2015
70 21% Shrek (2001) - Rated 09 Feb 2015
80 66% Ai Weiwei: Never Sorry (2012) - Rated 09 Feb 2015
82 75% Pina (2011) - Rated 09 Feb 2015
35 1% Ghost Rider (2007) - Rated 09 Feb 2015
40 2% Jersey Girl (2004) - Rated 09 Feb 2015
60 8% Mona Lisa Smile (2003) - Rated 09 Feb 2015