SonofaGunn1

sonofagunn1
Film Freak - 949 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 74% Terminator Salvation (2009) - Rated 11 Jun 2011
70 74% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 11 Jun 2011
80 89% Roxanne (1987) - Rated 11 Jun 2011
90 97% Inception (2010) - Rated 11 Jun 2011
40 36% Carriers (2009) - Rated 11 Jun 2011
70 74% Tombstone (1993) - Rated 11 Jun 2011
30 30% Poseidon (2006) - Rated 11 Jun 2011
40 36% Despicable Me (2010) - Rated 11 Jun 2011
90 97% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 11 Jun 2011
65 65% The One (2001) - Rated 11 Jun 2011