Soudehnik

soudehnik
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2015
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 79% Toni Erdmann (2016) - Rated 20 Jul 2017
72 56% Still Walking (2008) - Rated 20 Jul 2017
80 84% Thelma & Louise (1991) - Rated 28 Jun 2016
75 70% The Past (2013) - Rated 28 Jun 2016
65 33% Mia madre (2015) - Rated 28 Jun 2016
80 84% The Danish Girl (2015) - Rated 28 Jun 2016
85 95% Carol (2015) - Rated 28 Jun 2016
60 22% Amy (2015) - Rated 28 Jun 2016
68 40% Eat Pray Love (2010) - Rated 23 Aug 2015
63 28% Dogville (2003) - Rated 23 Aug 2015