Sousagal

sousagal
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 37% Dave (1993) - Rated 24 Oct 2016
87 41% Rocky II (1979) - Rated 24 Oct 2016
94 85% The Great Escape (1963) - Rated 24 Oct 2016
90 58% Get Shorty (1995) - Rated 24 Oct 2016
93 76% American Beauty (1999) - Rated 24 Oct 2016
72 14% Seven Psychopaths (2012) - Rated 24 Oct 2016
44 1% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 24 Oct 2016
89 51% The Notebook (2004) - Rated 24 Oct 2016
85 31% Mad Max (1979) - Rated 24 Oct 2016
94 85% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 24 Oct 2016