Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SovannMaccha

Film Freak - 715 Film Ratings

Member Since: Mar 19, 2020

Location: Croatia

more Recent Ratings
Check out SovannMaccha's...
86% Don't Play with Fire (1980) - Apr 05, 2020
86% Peking Opera Blues (1986) - Apr 05, 2020
86% Green Snake (1993) - Apr 05, 2020
86% Hua yue jia qi (1995) - Apr 05, 2020
86% The 7th Victim (1943) - Apr 01, 2020
73% The War Game (1965) - Apr 01, 2020
15 94% The Phantom Carriage (1921) - Apr 01, 2020
33% Manos: The Hands of Fate (1966) - Apr 01, 2020
73% Cat People (1942) - Apr 01, 2020
33% Cat Ballou (1965) - Apr 01, 2020