SpaceDude

spacedude
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 09 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like comedy, intensity and trippy visuals

more Recent Ratings

80 73% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 09 May 2017
80 73% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 09 May 2017
85 82% The Dark Knight (2008) - Rated 09 May 2017
75 61% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 09 May 2017
70 42% Demolition Man (1993) - Rated 09 May 2017
90 88% Akira (1988) - Rated 09 May 2017
75 61% Zoolander (2001) - Rated 09 May 2017
95 93% The Princess Bride (1987) - Rated 09 May 2017
70 42% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 09 May 2017
70 42% Rush Hour (1998) - Rated 09 May 2017