Sparretar

sparretar
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2019
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 79% Dexter (2006) - Rated 20 Apr 2019
83 37% Designated Survivor (2016) - Rated 20 Apr 2019
80 20% CSI: Miami (2002) - Rated 20 Apr 2019
97 95% The Crown (2016) - Rated 20 Apr 2019
94 87% La casa de papel (2017) - Rated 20 Apr 2019
91 70% Breaking Bad (2008) - Rated 20 Apr 2019
70 8% BoJack Horseman (2014) - Rated 20 Apr 2019
87 50% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Rated 20 Apr 2019
82 29% Black Mirror (2011) - Rated 20 Apr 2019
90 62% Beyond Stranger Things (2017) - Rated 20 Apr 2019