Sparrowhawk

sparrowhawk
Film Freak - 638 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2015
Location: Sofia, Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 72% Children of Men (2006) - Rated 05 Jan 2015
90 72% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 05 Jan 2015
90 72% This Is England (2006) - Rated 05 Jan 2015
80 40% A History of Violence (2005) - Rated 05 Jan 2015
70 20% Sleepers (1996) - Rated 05 Jan 2015
80 40% Burn After Reading (2008) - Rated 05 Jan 2015
80 40% 28 Days Later (2002) - Rated 05 Jan 2015
90 72% Looper (2012) - Rated 05 Jan 2015
50 3% Mean Machine (2001) - Rated 05 Jan 2015
70 20% Angel Heart (1987) - Rated 05 Jan 2015