Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Spawn13

Movie Buff - 118 Film Ratings

Member Since: Nov 29, 2018

Location: Turkey

Bio: Film izliyoruz işte kendi çapımızda.
more Recent Ratings
15 7% Truth or Dare (2018) - Dec 21, 2018
50 28% Truth or dare (2012) - Dec 21, 2018
55 36% Cry_Wolf (2005) - Dec 21, 2018
90 88% Hereditary (2018) - Dec 21, 2018
90 88% 12 Monkeys (1995) - Dec 21, 2018
75 68% Mother! (2017) - Dec 21, 2018
45 23% Housewife (2017) - Dec 21, 2018
55 36% Raw (2017) - Dec 21, 2018
80 76% Trouble Every Day (2001) - Nov 29, 2018
10 4% Cult of Chucky (2017) - Nov 29, 2018