Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SpecUsame

Film Freak - 547 Film Ratings

Member Since: Dec 21, 2018

Location: Turkey

Age: 20

Gender: Male

more Recent Ratings
Check out SpecUsame's...
75 36% Gelin (1973) - Aug 08, 2020
70 21% I'm Not There (2007) - Aug 07, 2020
83 64% Victoria (2015) - Aug 01, 2020
75 36% Sessiz - Be Deng (2012) - Jul 31, 2020
70 21% Gulyabani (2019) - Jul 21, 2020
45 2% Plaza (2020) - Jul 21, 2020
75 36% Yozgat Blues (2013) - Jul 19, 2020
40 2% ┼×air (2020) - Jul 19, 2020
70 21% Uzak ihtimal (2009) - Jul 15, 2020
80 53% Sivas (2014) - Jul 05, 2020