Speedie

speedie
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Gremlins (1984) - Rated 05 Feb 2017
92 76% Kick-Ass (2010) - Rated 05 Feb 2017
90 60% Cloverfield (2008) - Rated 05 Feb 2017
91 73% Happy Gilmore (1996) - Rated 05 Feb 2017
90 60% Gran Torino (2008) - Rated 05 Feb 2017
94 89% Dogma (1999) - Rated 05 Feb 2017
95 92% Moulin Rouge! (2001) - Rated 05 Feb 2017
91 73% Scream (1996) - Rated 05 Feb 2017
90 60% The Devil's Advocate (1997) - Rated 05 Feb 2017
90 60% American Pie 2 (2001) - Rated 05 Feb 2017