Spicer

spicer
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% The Matrix (1999) - Rated 13 Feb 2012
85 72% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
90 94% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 13 Feb 2012
90 94% Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Feb 2012
65 6% Dumb and Dumber (1994) - Rated 13 Feb 2012
75 29% Howards End (1992) - Rated 13 Feb 2012
90 94% Apocalypse Now (1979) - Rated 13 Feb 2012
75 29% Working Girl (1988) - Rated 13 Feb 2012
85 72% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Feb 2012
85 72% The 400 Blows (1959) - Rated 13 Feb 2012