Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Spidey608

Flick Fan - 55 Film Ratings

Member Since: Oct 10, 2015

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Spidey608's...
85 56% Clerks II (2006) - Oct 13, 2015
72 32% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Oct 13, 2015
85 56% Dogma (1999) - Oct 13, 2015
80 45% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Oct 13, 2015
90 67% Mallrats (1995) - Oct 13, 2015
75 34% The Interview (2014) - Oct 13, 2015
85 56% Wedding Crashers (2005) - Oct 13, 2015
80 45% Pineapple Express (2008) - Oct 13, 2015
80 45% You, Me and Dupree (2006) - Oct 13, 2015
75 34% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Oct 13, 2015