Spire

spire
Movie Buff - 420 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 32% Big Hero 6 (2014) - Rated 01 Apr 2015
80 71% All Is Lost (2013) - Rated 01 Apr 2015
80 71% The Panic in Needle Park (1971) - Rated 01 Apr 2015
70 32% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Apr 2015
70 32% Million Dollar Baby (2004) - Rated 01 Apr 2015
70 32% Unbreakable (2000) - Rated 01 Apr 2015
70 32% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 01 Apr 2015
90 91% The Thing (1982) - Rated 01 Apr 2015
80 71% Philomena (2013) - Rated 01 Apr 2015
80 71% Alien (1979) - Rated 01 Apr 2015