Sptuck96

sptuck96
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2015
Location: UK
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Nightcrawler (2014) - Rated 07 Mar 2015
90 Moon (2009) - Rated 07 Mar 2015
80 Miller's Crossing (1990) - Rated 07 Mar 2015
80 Midnight in Paris (2011) - Rated 07 Mar 2015
90 MASH (1970) - Rated 07 Mar 2015
80 In a Better World (2010) - Rated 07 Mar 2015
90 Her (2013) - Rated 07 Mar 2015
80 Heartbeat Detector (2007) - Rated 07 Mar 2015
80 Gandhi (1982) - Rated 07 Mar 2015
90 The Celebration (1998) - Rated 07 Mar 2015