Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Squall.exe

Cinema Addict - 1339 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2012

more Recent Ratings
60 46% Solo: A Star Wars Story (2018) - Nov 20, 2020
54 23% Contagion (2011) - Nov 19, 2020
45 10% Freddy Vs. Jason (2003) - Nov 14, 2020
60 46% Parasite (2019) - Nov 10, 2020
53 22% The Crazies (2010) - Nov 01, 2020
59 39% Jexi (2019) - Oct 30, 2020
75 91% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Oct 26, 2020
64 63% Borat Subsequent Moviefilm (2020) - Oct 25, 2020
68 79% Avengers: Endgame (2019) - Oct 24, 2020
56 32% Doctor Strange (2016) - Oct 22, 2020