Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ssuorena

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Jan 14, 2019

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out Ssuorena's...
67 13% Gravity (2013) - Jan 14, 2019
93 82% Requiem for a Dream (2000) - Jan 14, 2019
91 75% Mother! (2017) - Jan 14, 2019
89 59% Black Swan (2010) - Jan 14, 2019
59 5% Manchester by the Sea (2016) - Jan 14, 2019
60 9% Boyhood (2014) - Jan 14, 2019
86 42% Oldboy (2003) - Jan 14, 2019
89 59% 21 Grams (2003) - Jan 14, 2019
89 59% Seven Samurai (1954) - Jan 14, 2019
93 82% Se7en (1995) - Jan 14, 2019