StannisLee

stannislee
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 87% Pokemon: Power of One (1999) - Rated 07 Nov 2017
75 25% Madagascar (2005) - Rated 07 Nov 2017
79 42% Hugo (2011) - Rated 07 Nov 2017
79 42% Zootopia (2016) - Rated 07 Nov 2017
80 48% Home Alone (1990) - Rated 07 Nov 2017
69 14% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 07 Nov 2017
89 78% Mary Poppins (1964) - Rated 07 Nov 2017
93 92% Forrest Gump (1994) - Rated 07 Nov 2017
75 25% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 07 Nov 2017
78 34% Big Hero 6 (2014) - Rated 07 Nov 2017