StarControl

starcontrol
Movie Buff - 405 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 69% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 26 Mar 2012
80 37% The Hunter (2011) - Rated 26 Mar 2012
74 22% Puss in Boots (2011) - Rated 26 Mar 2012
80 37% Quigley Down Under (1990) - Rated 26 Mar 2012
92 81% The Recruit (2003) - Rated 15 Feb 2012
94 83% Avatar (2009) - Rated 15 Feb 2012
50 2% Miami Vice (2006) - Rated 15 Feb 2012
70 14% EdTV (1999) - Rated 15 Feb 2012
86 59% G.I. Jane (1997) - Rated 15 Feb 2012
92 81% Event Horizon (1997) - Rated 15 Feb 2012