Stardel

Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: Feb 4, 2020
Recent Ratings
Check out Stardel's...
78 53% | True Detective (2014) - Feb 04, 2020 |
80 74% | The Office (2005) - Feb 04, 2020 |
75 34% | Game of Thrones (2011) - Feb 04, 2020 |
80 74% | Louie (2010) - Feb 04, 2020 |
85 92% | Manhunt: Unabomber (2017) - Feb 04, 2020 |
90 97% | Breaking Bad (2008) - Feb 04, 2020 |
75 34% | Men in Black II (2002) - Feb 04, 2020 |
70 16% | Armageddon (1998) - Feb 04, 2020 |
80 74% | Shutter Island (2010) - Feb 04, 2020 |
60 5% | Transformers (2007) - Feb 04, 2020 |