Starklissa

starklissa
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2013
Location: Fairborn , Ohio, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% A Walk to Remember (2002) - Rated 14 Mar 2013
75 60% Walk the Line (2005) - Rated 14 Mar 2013
90 89% Up (2009) - Rated 14 Mar 2013
100 97% Twilight (2008) - Rated 14 Mar 2013
73 55% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 14 Mar 2013
95 93% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 14 Mar 2013
75 60% Taken (2008) - Rated 14 Mar 2013
0% Ted (2012) - Rated 14 Mar 2013
80 75% Thor (2011) - Rated 14 Mar 2013
70 48% Sex and the City (2008) - Rated 14 Mar 2013