StaunchWoody

staunchwoody
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 72% Caché (2005) - Rated 15 Oct 2013
78 21% The Big Chill (1983) - Rated 21 Aug 2013
88 72% Evil Dead II (1987) - Rated 19 Aug 2013
86 58% Moon (2009) - Rated 19 Aug 2013
80 32% Groundhog Day (1993) - Rated 19 Aug 2013
89 76% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 19 Aug 2013
80 32% Pi (1998) - Rated 19 Aug 2013
87 66% Perfect Blue (1998) - Rated 19 Aug 2013
85 50% Paprika (2006) - Rated 19 Aug 2013
85 50% Shaun of the Dead (2004) - Rated 19 Aug 2013