SteelCity99

steelcity99
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 64% Heat (1995) - Rated 12 Apr 2018
85 73% The Insider (1999) - Rated 12 Apr 2018
74 55% Collateral (2004) - Rated 12 Apr 2018
36 20% Public Enemies (2009) - Rated 12 Apr 2018
19 2% Miami Vice (2006) - Rated 12 Apr 2018
51 50% 1900 (1976) - Rated 12 Apr 2018
36 20% Endless Poetry (2016) - Rated 12 Apr 2018
43 32% The Dance of Reality (2013) - Rated 12 Apr 2018
86 79% Santa Sangre (1989) - Rated 12 Apr 2018
20 8% Tusk (1980) - Rated 12 Apr 2018