Stephane

stephane
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 45% Midsommar (2019) - Rated 02 Mar 2020
94 60% Arrival (2016) - Rated 02 Mar 2020
87 48% Ex Machina (2015) - Rated 02 Mar 2020
82 36% Jaws (1975) - Rated 02 Mar 2020
97 76% Goodfellas (1990) - Rated 02 Mar 2020
96 70% Raging Bull (1980) - Rated 02 Mar 2020
71 22% Gladiator (2000) - Rated 02 Mar 2020
100 94% Moonlight (2016) - Rated 02 Mar 2020
73 27% Birdman (2014) - Rated 02 Mar 2020
100 94% Whiplash (2014) - Rated 02 Mar 2020