Steve Duff

steve_duff
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 25 Dec 2015
80 55% I, Robot (2004) - Rated 25 Dec 2015
90 90% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 25 Dec 2015
80 55% The Terminator (1984) - Rated 25 Dec 2015
76 38% Serpico (1973) - Rated 25 Dec 2015
60 22% Live and Let Die (1973) - Rated 25 Dec 2015
87 77% American Beauty (1999) - Rated 25 Dec 2015
80 55% Taxi Driver (1976) - Rated 25 Dec 2015
50 11% Titanic (1997) - Rated 25 Dec 2015
60 22% Scent of a Woman (1992) - Rated 25 Dec 2015