StevenZK

stevenzk
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 26 Dec 2017
85 40% Hidden Figures (2016) - Rated 26 Dec 2017
90 80% Your Name. (2016) - Rated 26 Dec 2017
85 40% The Big Sick (2017) - Rated 26 Dec 2017
92 95% Logan (2017) - Rated 26 Dec 2017
87 65% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 26 Dec 2017
55 5% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 26 Dec 2017
90 80% The Prestige (2006) - Rated 26 Dec 2017
85 40% Zootopia (2016) - Rated 26 Dec 2017
75 15% Jaws (1975) - Rated 26 Dec 2017