StickyNavels

stickynavels
Film Freak - 558 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2012
Location: Malmö, Skåne, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 62% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 18 Jul 2016
75 62% The Iron Giant (1999) - Rated 28 Feb 2016
88 93% Whiplash (2014) - Rated 07 Feb 2016
74 57% A Girl Walks Home Alone at Night (2014) - Rated 07 Feb 2016
79 72% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 07 Feb 2016
91 98% Army of Shadows (1969) - Rated 07 Feb 2016
79 72% Toy Story 3 (2010) - Rated 07 Feb 2016
80 76% The Skin I Live In (2011) - Rated 27 Aug 2014
78 69% Breathless (2009) - Rated 27 Aug 2014
84 87% Drive (2011) - Rated 27 Aug 2014