Stinkyshroom

stinkyshroom
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies

more Recent Ratings

95 75% Reservoir Dogs (1992) - Rated 03 Apr 2016
65 19% Starship Troopers (1997) - Rated 03 Apr 2016
30 2% Little Nicky (2000) - Rated 03 Apr 2016
99 97% No Country for Old Men (2007) - Rated 03 Apr 2016
40 8% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 03 Apr 2016
86 52% American Beauty (1999) - Rated 03 Apr 2016
85 47% Labyrinth (1986) - Rated 03 Apr 2016
98 91% Memento (2001) - Rated 03 Apr 2016
80 38% The Artist (2011) - Rated 03 Apr 2016
60 13% Cool Runnings (1993) - Rated 03 Apr 2016