Stopper

stopper
Film Freak - 729 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 94% Birdman (2014) - Rated 08 Apr 2017
68 55% While We're Young (2015) - Rated 29 Dec 2015
85 97% Father Ted (1995) - Rated 27 Dec 2015
70 63% Ted 2 (2015) - Rated 27 Dec 2015
80 91% Ted (2012) - Rated 20 Dec 2015
74 77% Life of Pi (2012) - Rated 22 Nov 2015
66 50% '71 (2014) - Rated 25 Jul 2015
54 20% Oblivion (2013) - Rated 20 Jul 2015
74 77% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 21 Jun 2015
55 24% The Experiment (2001) - Rated 15 Jun 2015