StrifeKnot

strifeknot
Movie Buff - 395 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2014
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 89% In a Lonely Place (1950) - Rated 09 Sep 2014
20 4% Shark Tale (2004) - Rated 09 Sep 2014
68 24% The Aviator (2004) - Rated 09 Sep 2014
71 29% Gangs of New York (2002) - Rated 09 Sep 2014
58 8% Cape Fear (1991) - Rated 09 Sep 2014
82 74% After Hours (1985) - Rated 09 Sep 2014
80 66% The King of Comedy (1982) - Rated 09 Sep 2014
90 82% Raging Bull (1980) - Rated 09 Sep 2014
80 66% Mean Streets (1973) - Rated 09 Sep 2014
67 22% The Big Shave (1967) - Rated 09 Sep 2014