StubobEDSBS

stubobedsbs
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 17 Jan 2021
85 0% Frankenstein (1931) - Rated 17 Jan 2021
85 0% Dracula (1931) - Rated 17 Jan 2021
80 0% It Happened One Night (1934) - Rated 17 Jan 2021
80 0% White Zombie (1932) - Rated 17 Jan 2021
75 0% The Black Cat (1934) - Rated 17 Jan 2021
85 0% King Kong (1933) - Rated 17 Jan 2021
80 0% Mystery of the Wax Museum (1933) - Rated 17 Jan 2021
90 0% I Am a Fugitive from a Chain Gang (1932) - Rated 17 Jan 2021
85 0% Little Caesar (1931) - Rated 17 Jan 2021