Stugene

stugene
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 15% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 18 Mar 2014
90 56% The Sword in the Stone (1963) - Rated 18 Mar 2014
98 93% Ghost in the Shell (1995) - Rated 18 Mar 2014
98 93% American Psycho (2000) - Rated 16 Aug 2012
98 93% Lost in Translation (2003) - Rated 16 Aug 2012
95 75% Bill Cosby: Himself (1983) - Rated 03 Aug 2012
75 20% The Nutty Professor (1996) - Rated 03 Aug 2012
75 20% Coneheads (1993) - Rated 03 Aug 2012
95 75% The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Rated 03 Aug 2012
80 30% Die Another Day (2002) - Rated 03 Aug 2012