Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SubON6

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: Feb 3, 2019

more Recent Ratings
90 69% The Italian Job (2003) - Feb 03, 2019
50 6% You've Got Mail (1998) - Feb 03, 2019
95 87% Pretty Woman (1990) - Feb 03, 2019
80 34% Scent of a Woman (1992) - Feb 03, 2019
80 34% What Dreams May Come (1998) - Feb 03, 2019
90 69% Anger Management (2003) - Feb 03, 2019
99 95% The Silence of the Lambs (1991) - Feb 03, 2019
50 6% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Feb 03, 2019
50 6% Saving Private Ryan (1998) - Feb 03, 2019
90 69% Dirty Harry (1971) - Feb 03, 2019