SunTzu

suntzu
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2016
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 38% Billy Madison (1995) - Rated 10 Apr 2016
85 86% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 10 Apr 2016
70 38% The Incredible Hulk (2008) - Rated 10 Apr 2016
70 38% I Am Number Four (2011) - Rated 10 Apr 2016
60 18% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 10 Apr 2016
60 18% Daredevil (2003) - Rated 10 Apr 2016
70 38% Armageddon (1998) - Rated 10 Apr 2016
75 56% Unbreakable (2000) - Rated 10 Apr 2016
90 93% Zombieland (2009) - Rated 10 Apr 2016
80 73% Casablanca (1942) - Rated 10 Apr 2016