SunnyOctopus

sunnyoctopus
Film Freak - 629 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2010
Location: Winnetka, California, USA
Age: 31
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 35% Ordinary People (1980) - Rated 15 Jan 2017
69 55% White Bear (2013) - Rated 24 Oct 2016
60 40% Fifteen Million Merits (2011) - Rated 24 Oct 2016
70 61% The Waldo Moment (2013) - Rated 24 Oct 2016
69 55% The National Anthem (2011) - Rated 24 Oct 2016
75 70% Be Right Back (2013) - Rated 24 Oct 2016
69 55% De Palma (2015) - Rated 24 Oct 2016
69 55% Rear Window (1954) - Rated 29 Aug 2016
70 61% Gummo (1997) - Rated 29 Aug 2016
70 61% Weiner (2016) - Rated 29 Aug 2016