Superbuktus

superbuktus
Movie Buff - 445 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 0% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 15 May 2014
50 10% World War Z (2013) - Rated 28 Apr 2014
50 10% Contagion (2011) - Rated 28 Apr 2014
90 70% Batman: Under the Red Hood (2010) - Rated 27 Apr 2014
40 4% Drive Angry (2011) - Rated 27 Apr 2014
30 1% The Spirit (2008) - Rated 27 Apr 2014
30 1% Terminator Salvation (2009) - Rated 27 Apr 2014
40 4% Bandslam (2009) - Rated 27 Apr 2014
30 1% Rage (2014) - Rated 27 Apr 2014
70 30% Snowpiercer (2014) - Rated 22 Apr 2014