Suppaman

suppaman
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 22 May 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Alien (1979) - Rated 22 May 2015
95 91% Big Fish (2003) - Rated 22 May 2015
90 71% Inception (2010) - Rated 22 May 2015
85 46% L.A. Confidential (1997) - Rated 22 May 2015
95 91% Melancholia (2011) - Rated 22 May 2015
75 16% Batman Forever (1995) - Rated 22 May 2015
70 7% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 22 May 2015
90 71% Jackie Brown (1997) - Rated 22 May 2015
90 71% The Ring (2002) - Rated 22 May 2015
90 71% The Terminator (1984) - Rated 22 May 2015