Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SvQrER

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
95 95% Pink Floyd The Wall (1982) - Jan 18, 2020
60 25% Street Fighter (1994) - Jan 18, 2020
70 45% The Bone Collector (1999) - Jan 18, 2020
75 58% The NeverEnding Story (1984) - Jan 18, 2020
60 25% The Scorpion King (2002) - Jan 18, 2020
50 8% Total Recall (2012) - Jan 18, 2020
90 83% Hot Shots! Part Deux (1993) - Jan 18, 2020
50 8% Anaconda (1997) - Jan 18, 2020
90 83% Amadeus (1984) - Jan 18, 2020
65 37% Jurassic Park III (2001) - Jan 18, 2020