Swartzwelder

swartzwelder
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A writer who loves film.

more Recent Ratings

90 71% This Film Is Not Yet Rated (2006) - Rated 15 May 2017
90 71% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 21 Nov 2016
84 45% Rosemary's Baby (1968) - Rated 21 Nov 2016
90 71% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 21 Nov 2016
80 31% Shin Godzilla (2016) - Rated 21 Nov 2016
100 97% The Birdcage (1996) - Rated 21 Nov 2016
88 60% Videodrome (1983) - Rated 21 Nov 2016
86 55% Se7en (1995) - Rated 21 Nov 2016
83 42% Nebraska (2013) - Rated 21 Nov 2016
90 71% A History of Violence (2005) - Rated 21 Nov 2016