Swift710

swift710
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 30% Saw II (2005) - Rated 07 Apr 2017
100 72% Saw (2003) - Rated 05 Apr 2017
100 72% Hitch (2005) - Rated 05 Apr 2017
98 14% The Hangover Part III (2013) - Rated 05 Apr 2017
100 72% Hannibal (2001) - Rated 05 Apr 2017
99 30% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 05 Apr 2017
99 30% The Dark Knight (2008) - Rated 05 Apr 2017
99 30% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 05 Apr 2017
100 72% The Hunger Games (2012) - Rated 05 Apr 2017
100 72% Independence Day: Resurgence (2016) - Rated 05 Apr 2017