Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SyQv57

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Oct 11, 2019

more Recent Ratings
26% The Deer Hunter (1978) - Oct 11, 2019
68% Toy Story (1995) - Oct 11, 2019
81% Freaky Friday (2003) - Oct 11, 2019
10 92% The Breakfast Club (1985) - Oct 11, 2019
68% Psycho (1960) - Oct 11, 2019
47% The Da Vinci Code (2006) - Oct 11, 2019
10% The Farewell (2019) - Oct 11, 2019
47% Home Alone 3 (1997) - Oct 11, 2019
10 92% The Karate Kid (1984) - Oct 11, 2019
47% (500) Days of Summer (2009) - Oct 11, 2019