Symphsodon

symphsodon
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2014
Location: İzmir, Urla, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% The Mask (1994) - Rated 01 Aug 2015
70 26% Cirkinler de Sever (1981) - Rated 01 Aug 2015
75 49% Salako (1974) - Rated 01 Aug 2015
75 49% Salak milyoner (1974) - Rated 01 Aug 2015
80 70% Mavi boncuk (1974) - Rated 01 Aug 2015
85 84% Hababam sinifi (1975) - Rated 01 Aug 2015
80 70% Kapicilar krali (1976) - Rated 01 Aug 2015
72 35% Inek Saban (1978) - Rated 01 Aug 2015
65 19% Ibo ile Güllüsah (1977) - Rated 01 Aug 2015
78 60% Sakar Sakir (1977) - Rated 01 Aug 2015