Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Syntaxis

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2019

Location: Netherlands

more Recent Ratings
Check out Syntaxis's...
85 68% Planet of the Apes (1968) - Mar 26, 2019
78 34% War for the Planet of the Apes (2017) - Mar 25, 2019
78 34% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Mar 24, 2019
81 53% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Mar 24, 2019
85 68% Beasts of No Nation (2015) - Mar 19, 2019
80 46% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jan 25, 2019
89 91% Gladiator (2000) - Jan 23, 2019
50 1% The Return of the Living Dead (1985) - Jan 16, 2019
58 10% The Mummy Returns (2001) - Jan 15, 2019
58 10% The Mummy (1999) - Jan 15, 2019