Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
T3NvW3

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
94 35% Skyfall (2012) - Jan 19, 2020
96 55% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Jan 19, 2020
97 65% Her (2013) - Jan 19, 2020
93 25% Gone Girl (2014) - Jan 19, 2020
95 45% The Departed (2006) - Jan 19, 2020
90 10% Inception (2010) - Jan 19, 2020
100 85% Whiplash (2014) - Jan 19, 2020
90 10% The Social Network (2010) - Jan 19, 2020
100 85% Fight Club (1999) - Jan 19, 2020
100 85% The Matrix (1999) - Jan 19, 2020