Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
T5vCbA

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Dec 24, 2018

more Recent Ratings
84 50% Carlito's Way (1993) - Dec 24, 2018
97 79% Once Upon a Time in the West (1968) - Dec 24, 2018
95 72% Vertigo (1958) - Dec 24, 2018
98 86% Singin' in the Rain (1952) - Dec 24, 2018
80 37% Stargate (1994) - Dec 24, 2018
88 55% The Fugitive (1993) - Dec 24, 2018
82 47% Heat (1995) - Dec 24, 2018
80 37% Desperado (1995) - Dec 24, 2018
85 52% Night at the Museum (2006) - Dec 24, 2018
55 4% Titanic (1997) - Dec 24, 2018