Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
T9AMFa

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 16, 2018

more Recent Ratings
40 5% Red (2010) - Sep 16, 2018
85 70% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Sep 16, 2018
90 90% Snatch (2000) - Sep 16, 2018
90 90% The Dark Knight (2008) - Sep 16, 2018
65 25% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Sep 16, 2018
70 35% Notting Hill (1999) - Sep 16, 2018
60 15% Dude, Where's My Car? (2000) - Sep 16, 2018
85 70% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Sep 16, 2018
83 55% The Darjeeling Limited (2007) - Sep 16, 2018
80 45% Swordfish (2001) - Sep 16, 2018