TACD

tacd_ii
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 90% Up (2009) - Rated 20 Jan 2020
79 56% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 20 Jan 2020
83 83% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Jan 2020
82 73% American Beauty (1999) - Rated 20 Jan 2020
70 23% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 20 Jan 2020
63 16% Terminator: Dark Fate (2019) - Rated 20 Jan 2020
57 3% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 20 Jan 2020
62 10% Terminator Genisys (2015) - Rated 20 Jan 2020
81 63% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 20 Jan 2020
78 46% The Terminator (1984) - Rated 20 Jan 2020