Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TFrJyA

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2019

more Recent Ratings
84 51% Speed (1994) - Nov 23, 2019
97 94% 2001: A Space Odyssey (1968) - Nov 23, 2019
88 70% Three Kings (1999) - Nov 23, 2019
90 80% Ex Machina (2015) - Nov 23, 2019
17 5% Hitman (2007) - Nov 23, 2019
93 89% The Martian (2015) - Nov 23, 2019
93 89% The Wrestler (2008) - Nov 23, 2019
81 49% Mission: Impossible (1996) - Nov 23, 2019
95 92% District 9 (2009) - Nov 23, 2019
90 80% Jackass: The Movie (2002) - Nov 23, 2019